sK // -cLaN
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


sK // -cLan
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Cer admin :D:D =))
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 6:59 pm Scris de sK // tOpik

» Cerere admin by cyoc
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:42 pm Scris de sK // tOpik

» VAND NEVASTA DESTEAPTA
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:42 pm Scris de sK // tOpik

» de ce sa ajuns la asa ceva?din cauza profesorilor
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:42 pm Scris de sK // tOpik

» Cateva chestii cool pentru Yahoo
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 7:41 pm Scris de sK // tOpik

» Cere Admin bY r-
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:03 pm Scris de cyoc

» |:model de inscreire:|
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:59 am Scris de cyoc

» cerere admin By Ins4ne*Pro
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 8:46 pm Scris de sK // tOpik

» Sa numaram de la 1 pana la -500
cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 5:56 am Scris de uZZy

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Sponsoriiiiiii
ZombieMod Mod/Addon Counter-Strike-Source Download | Download ZombieMod
DespRe Noii
Sponsorii acestui forum Counter-Strike (-|pBg-clan)Legenda Totul a anceput la inventarea Counterului..IeI Au zis noi suntem buni De aici vine numele de -|pBg|- si am anceput sa facem si noi unele jocuri..Dupa 2-3 ani am facut un Counter si am zis si " noi suntem buni" !! Si de aici vine tootul..Counter-Strike este cel mai jucat joc..Jucatil an continuare pe SvR nostru pbg-clan.no-ip.info
Top postatori
sK // tOpik
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
uZZy
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
^gRb^
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
PoKeR
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
cyoc
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
Adisan_124
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
ady
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
florinel22
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
MoRo
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 
M&N
cerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_lcapcerere admin By Ins4ne*Pro I_voting_barcerere admin By Ins4ne*Pro I_vote_rcap 

 

 cerere admin By Ins4ne*Pro

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Ins4ne*Pro




Mesaje : 1
Data de înscriere : 03/04/2009

cerere admin By Ins4ne*Pro Empty
MesajSubiect: cerere admin By Ins4ne*Pro   cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 8:42 pm

1.Jok de ceva timp pe server
2.Jok de vreo 4 ani cs
3.Vreau admin pt ca imi place sv si sa jok pe el :X
Sus In jos
sK // tOpik
Admin
sK // tOpik


Mesaje : 257
Data de înscriere : 11/07/2008
Varsta : 30

cerere admin By Ins4ne*Pro Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin By Ins4ne*Pro   cerere admin By Ins4ne*Pro Icon_minitimeVin Apr 03, 2009 8:46 pm

lol! wa yo iti aprob cere dar trb sa postezi pe serv si in sera asat n u pot sati dau admine? ka nu am timp:d da de maine inkol oo sa ai adimie:d mai vb mai mult pe mes bom
Sus In jos
https://sk-war.forumgratuit.ro
 
cerere admin By Ins4ne*Pro
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin by cyoc
» Ex. cerere
» admin BY MINEL
» Cer admin :D:D =))
» AdmiN By ^gRb^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
sK // -cLaN :: sK // cLaN :: -_-*Cereri Admine-_-*-
Mergi direct la: